Fotowoltaika Przasnysz

Fotowoltaika Przasnysz - panele fotowoltaiczne to doskonały sposób na wykorzystanie energii ze słońca. JM Energy posiada duże doświadczenie i wiedzę techniczną w tej dziedzinie, więc jeśli jesteś zainteresowany lub szukasz instalatorów paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła, mamy to, czego potrzebujesz!

Jak jest korzyść z montażu instalacji fotowoltaicznych?

Chcesz wytwarzać własną energię elektryczną, dzięki zamontowaniu paneli fotowoltaicznych zaoszczędzisz pieniądze.

Fotowoltaika Przasnysz - montaż paneli fotowoltaicznych. Zadzwoń tel. 884 881 650 lub wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy.

Przasnysz to miasto położone nad rzeką Węgierką w województwie mazowieckim. Nazwa miasta wywodzi się od imienia Przasnych, które należało do właściciela osady położonego na terenie współczesnego Przasnysza. Dzisiejsze miasto posiada ponad 17 tysięcy mieszkańców. Najbliższe miasta to Ciechanów, Ostrołęka czy Warszawa.

Montaż instalacji fotowoltaicznej - jakie podzespoły?

Firma JM Energy oferuje klientom panele fotowoltaiczne i komponenty do instalacji fotowoltaicznej najlepszej jakości. W ofercie naszej firmy znajdzie inwerter oraz panele pv polskiej produkcji – Selfa. Oprócz tego posiadamy również sprzęt producentów takich jak Jinko, Bauer, Trina Solar, Ja Solar, Sola, Afore, Fronius, Huawei.

Montaż instalacji fotowoltaicznych - komu zlecić?

Posiadamy bardzo dużą wiedzę o panelach fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne usługi instalacji paneli w powiecie Przasnyskim i całej Polsce.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła

JM Energy posiada atrakcyjne warunki kredytowe na rozwiązania OZE. Oprócz tego poinformujemy Cię o aktualnych dofinansowaniach na montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Pomagamy w uzupełnieniu i złożeniu wniosku np. o Mój Prąd lub Czyste Powietrze. Więcej o dotacjach znajdziesz w zakładce dofinansowania.

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

Pompa ciepła pobiera energię z gruntu, powietrza lub wody następnie zamienia w ciepło i odprowadzana je do urządzenia znajdującego się wewnątrz obiektu. Instalacja rozprowadza ciepło po pomieszczeniach oraz ogrzewa wodę użytkową. W letnich miesiącach pompa ciepła może działać odwrotnie jak klimatyzacja – wybierać ciepło z domu i odprowadzać je na zewnątrz. Taki system grzewczy jest tani w eksploatacji, a inwestycja zwraca się błyskawicznie. Na 1 kW energii pobranej zyskujemy 4 kW własnej.

Wybierając pompę ciepła nie ma potrzeby budowy komina, ponieważ przy tym systemie grzewczym nie ma procesu spalania oraz nie są produkowane szkodliwe substancje do atmosfery. Nie ma też potrzeby przeznaczania osobnego pomieszczenia na kotłownię. Pompa ciepła działa bezobsługowo a dodatkowo może działać bezawaryjnie nawet 25 lat. Chcesz dowiedzieć się więcej to zajrzyj do zakładki o pompach powietrzna Przasnysz lub pompa gruntowa lub zadzwoń do nas, tel. 884 881 650.

Fotowoltaika Przasnysz - masz pytania?

Panele fotowoltaiczne - dowiedz się więcej?

Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt, oddzwonimy.

Biuro tel. 884 881 650 – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Pod tym numerem jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Napisz do nas