INWERTER AFORE HNS


MOC: 1-5 kW
Jednofazowy
OBSŁUGA SERWISOWA W POLSCE
10-letnia gwarancja

Afore Polska jest wyłącznym Partnerem Afore New Energy Technology z Szanghaju. Firma na polskim rynku bardzo mocno angażuje się w zapewnienie swoim klientom kompleksowej opieki udzielając wsparcia w szerokim zakresie. Afore Polska stawia sobie za cel zapewnienie kompleksowego wsparcia przez cały czas trwania gwarancji jak również serwisu pogwarancyjnego. Instalator jak również końcowy klient zawsze może skorzystać ze Wsparcia Technicznego firmy Afore Polska.

Afore HNS to inwerter jednofazowych dostępny w zakresie mocy między 1kW a 5kW.

Wszystkie modele mają obudowę typu UNIBODY. Jednolita konstrukcja aluminiowa inwertera jest anodowana, dzięki temu posiadają podwyższoną odporność na korozję i warunki atmosferyczne. Dodatkowo zewnętrzny induktor zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła i wpływa to na wydłużenie żywotności inwertera.

Menu inwertera jest w języku polskim, a obsługa jest przy użyciu przycisków indukcyjnych, dzięki temu od strony eksploatacyjnej falownik jest niezawodny.

Komunikacja odbywa się za pomocą modułu WiFi. Jest również możliwość zmiany na moduł Ethernet. Konfiguracja połączenia urządzenia z monitoringiem jest bardzo prosta, dzięki aplikacji mobilnej.

Złóż zamówienie

Po złożeniu zamówienia przedstawimy koszt wraz z dostawą. 

Dopiero po akceptacji i potwierdzeniu zamówienia.
Następuje dalsza realizacja.