INWERTER SELFA SFT

MOC: 4-25 kW Trójfazowy
OBSŁUGA SERWISOWA W POLSCE
10-letnia gwarancji

SELFA SFT seria beztransformatorowych sieciowych falowników trójfazowych. Falowniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz z dbałością o każdy detal. Certyfikowane przez TUV - niezależny instytut certyfikujący falowniki PV.

Falowniki SELFA SFT dostępne są w szerokim zakresie mocy od 4 do 25 kW. Zastosowanie 2MPPT pozwala na elastyczne projektowanie instalacji fotowoltaicznych na dachach skierowanych w różne strony świata.

Urządzenia w standardzie wyposażone są w bezpłatny monitoring Wifi w połączeniu z dedykowaną aplikacją „Moja Selfa”. Serwis w Polsce i 10 lat gwarancji w standardzie.

Falowniki SELFA były testowane przez inżynierów Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SELFA z uwzględnieniem warunków energetycznych i klimatycznych panujących w Polsce.

Badania odziaływania warunków klimatycznych na falownik zostały wykonane w specjalnej komorze klimatycznej, badania odporności na korozje zostały wykonane w specjalnej komorze solnej. Badania zostały przeprowadzone w Ośrodku Badawczo - Rozwojowym Selfa.

Złóż zamówienie

Po złożeniu zamówienia przedstawimy koszt wraz z dostawą. 

Dopiero po akceptacji i potwierdzeniu zamówienia.
Następuje dalsza realizacja.